×

DOĞALGAZ ABONELİK İŞLEMLERİ

1 Başvuru evrakların hazırlanması
2 Abonelik sözleşmesi
3 Proje onayı & Gaz açımı

Müşteri Bağlantı Anlaşması (İlk Müşterilik); Mal Sahibi veya vekili tarafından yapılır.

DAHA FAZLA DETAY İÇİN

GENÇ MÜHENDİSLİK
T: 0 (426) 214 41 44
G: 0 (543) 644 82 20

KURUMSAL

Dünya standartlarına hizmet sunmayı kendisine ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetini düşünerek uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeliyle konutlarda ısınma, ticari tüketim ve doğalgaz ihtiyacının tüm detaylarını çözerek, doğalgaz sistemlerine son halini vermektedir.

Doğalgaz Nedir?

Doğal gaz metan, etan, propan gibi hafif moleküler ağırlıklı hidrokarbonlardan oluşan renksiz, kokusuz ve havadan hafif bir gazdır. En önemli özelliği temiz bir yakıt olması ve çevreyi kirletmemesidir. Gaz halinde olması nedeniyle hava ile daha iyi bir karışım oluşturarak kolay yanar, tam yandığında mavi bir alev oluşturur.

Doğalgazın Avantajları

Doğal gaz diğer yakıt türlerine göre daha temiz bir yakıttır. İçerisinde kükürt ve organik kükürt bileşikleri yok denecek kadar azdır. Böylece yanma sonucunda kükürtlü gazların atmosferi kirletmesi söz konusu değildir. Doğal gaz yandığında kül bırakmaz, çöp dağlarında sorun yaratmaz. Kurum, is gibi atık ürünleri olmadığı için ısı transfer yüzeyleri temiz kalır.

Alo 187

Doğalgaz Kaçağı İle Karşılaşınca ; Hemen Doğal Gaz Acil numarası olan 187 yi arayınız. 187'ye ulaşamazsanız itfaiyeyi arayınız.

Doğalgazın Başlıca Özellikleri

Renksizdir, Kokusuzdur, Zehirsizdir, Havadan hafiftir.

ALANLAR

  • Konut
  • Ticari Alan

BİZE ULAŞIN

Arayın Ücretsiz Keşif yapalım, sizi doğalgazın avantajları ve rahatlığı ile tanıştıralım.

ÜST